Licytowany samochód BMW / fot. KAS Katowice

Zlicytują kilkanaście luksusowych samochodów. W tym BMW X5. Maserati, Audi czy Auston Martin. Izba Administracji Skarbowej w Katowicach przeprowadzi licytację zajętych od dłużników podatkowych pojazdów. To kilkanaście samochodów osobowych znanych marek.

Licytacje organizuje Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Częstochowie.

„Urzędy skarbowe organizują publiczne licytacje, podczas których są zbywane ruchomości i nieruchomości, należące do podatników, którzy mają zadłużenie w regulowaniu należności podatkowych. Procedura odbywa się w oparciu o przepisy Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Licytacje mają miejsce w urzędzie skarbowym” – informuje Grażyna Kmiecik z KAS. – „Urzędy skarbowe w naszym województwie licytowały już obuwie, zabawki, instrumenty muzyczne, biżuterię” – dodaje.

Tym razem będą licytować samochody światowych marek. Wśród nich Mercedesy, Volvo, BMW, Lexus, Jaguar, Aston Martin i in.

„Cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej. Urząd nie odpowiada za wady ukryte licytowanych samochodów” – podkreśla KAS.

Licytację zaplanowano na 14 sierpnia 2020r. (pt.) o godzinie 10ºº na parkingu znajdującym się przy ul. Piastowskiej 150/152 w Częstochowie („WAL-CAR” Pomoc Drogowa).

Poniżej lista licytowanych pojazdów

Licytacja

Osoba zainteresowana zakupem danej rzeczy powinna stawić się we wskazanym w obwieszczeniu czasie i miejscu. Nie każdy może jednak uczestniczyć w licytacji. Zakaz mają m.in. dłużnik, poborca skarbowy prowadzący licytację oraz jego małżonek i dzieci, pracownicy obsługujący organ egzekucyjny oraz ich małżonkowie i dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.