Reklama

43 mieszkania „pod klucz” czekają na lokatorów w Katowicach. Miasto szuka najemców

AM

Inwestycja przy ulicy Szerokiej / fot. Katowicki TBS
Reklama

43 mieszkania „pod klucz” czekają na lokatorów w Katowicach. Miasto szuka najemców. Nabór chętnych ruszy 30 lipca i potrwa do 13 sierpnia. Chodzi o lokale przy ulicy Szerokiej 17 i 19 w Katowicach, inwestycję realizował Katowicki TBS.

Inwestycja przy ulicy Szerokiej 17 i 19 składa się z dwuklatkowego budynku mieszkalnego o 6 kondygnacjach – w tym 1 kondygnacja to garaż podziemny. Jedna klatka schodowa obsługuje 23 mieszkania, druga 20. Lokale są jedno, dwu i trzypokojowe.

„Mieszkania na parterach posiadają tarasy naziemne, na wyższych kondygnacjach każde mieszkanie posiada balkon. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska (jeśli mieszkanie nie ma zaprojektowanej garderoby wewnątrz). Wszystkie mieszkania zrealizowane są w standardzie „pod klucz” tj. wyposażone w urządzenia sanitarne (miska ustępowa na stelażu, wanna lub natrysk, umywalka) i kuchenne (zlewozmywak, kuchenka elektryczna), a także w opomiarowane instalacje: elektryczne, ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania” – informuje Katowicki TBS.

Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego będzie można wypełnić i złożyć do Urzędu Miasta Katowice wyłącznie drogą elektroniczną poprzez System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP (www.sekap.pl).

Reklama

W celu przesłania wniosku drogą elektroniczną należy posiadać skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP oraz podpis elektroniczny (kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis zaufany).

Po złożeniu wniosku Wnioskodawca otrzyma na swoją skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia (UPP) potwierdzające przyjęcie wniosku przez urząd.

Partycypacja przyszłych najemców to około 1050 zł za mkw. Waha się w zależności od mieszkania od ponad 30 tys. zł do przeszło 68 tys. zł. Czynsze to od niespełna 500 zł do nawet ponad tysiąc złotych.

Szczegółowe zasady co do naboru oraz kosztów znajdziecie tutaj.

Reklama

1 Komentarz

  1. Ten TBS, już dawno utracił jakikolwiek sens. Nie dość, że mieszkanie pod klucz, trzeba partycypować im w kosztach to jeszcze czynsze wysokie. Już bardziej, o zgrozo, opłaca się wziąć ten kredyt mieszkaniowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie