foto: WarszawskaRogSzerokiej@pm.me

Twój głos ma znaczenie – taki tytuł nosi krótki filmik, w którym kibice GieKSy zachęcają swoich kolegów i koleżanki nie tylko do pójścia na jutrzejszy mecz z Widzewem Łódź, ale także do oddania głosu w wyborach prezydenckich.

Jutro w całym kraju odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Przez ostatnie tygodnie obaj kandydaci prowadzili kampanię i zachęcali nas do oddania głosu na jedną czy na drugą osobę. W tym samym czasie różne organizacje nie agitowały za żadnym z kandydatów, ale prowadziły kampanię profrekwencyjną, po prostu zachęcając nas do wzięcia udziału w wyborach. Do tej grupy dołączyli także kibice katowickiej GieKSy, którzy w przygotowanym przez siebie filmiku nie tylko zachęcają do oddania jutro swojego głosu w wyborach, ale także do pójścia na mecz II ligi, w której GKS podejmować będzie na Bukowej Widzew Łódź.

Poniższym wideo chcielibyśmy Was zachęcić do udziału w obu tych wydarzeniach. Jeśli nie popieracie żadnego z dwóch kandydatów, którzy ubiegają się o urząd prezydenta, po prostu idźcie oddać nieważny głos. A jeśli już przy głosie jesteśmy – ten wydobywający się z Waszych gardeł przyda się naszym piłkarzom w niedzielę na Bukowej. Jeśli nie macie wejściówki – przyjdźcie pod stadion – napisali na prowadzonej przez siebie stronie trójkolorowi sympatycy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.