DTŚ / fot. InfoKatowice.pl

18 lipca demonstracja nacjonalistów w Katowicach. Radny jest przeciw, pisze do prezydenta. Chodzi o demonstrację pod nazwą: „Katowice Miastem Nacjonalizmu”, który organizuje grupa pod nazwą „Nacjonalistyczny Górny Śląsk”.

18 lipca planują demonstrację na placu Miarki.

W ostatnich miesiącach na ulicach Katowic odbywają się wyłącznie lewackie spędy, w których ciągle te same osoby manifestując (mamy nadzieję, że nie za darmo) czy to przepraszając za rasizm w Ameryce czy to walcząc o prawa czteroliterkowców.
Tymczasem działalność narodowa ustaje w całej Polsce, w tym także w naszym regionie. Coraz więcej młodych ogłupionych Netflixem i zachodnią antykulturą angażuje się w lewicową aktywność.
Najwyższy czas to zmienić i pokazać, że Katowice są miastem nacjonalizmu. Przyjdź i zaprezentuj swoją dumę! Nie ma miejsca w naszym regionie na chore zapędy lewaków.
Dlatego w sobotę 18.07.2020 zabierz kolegę, zabierz koleżankę i przyjdź na Plac Miarki w Katowicach na godzinę 13.00
” – czytamy  na facebookowej stronie wydarzenia.

Reklama

W sprawie demonstracji do prezydenta Katowic napisał radny Adam Lejman-Gąska, który chce aby miasto nie dopuściło do wydarzenia.

„18.07 na Placu Miarki ma się odbyć zebranie/demonstracja pt. „Katowice miastem nacjonalizmu”. Organizatorem jest Nacjonalistyczny Górny Śląsk. Organizacja ta na swoim profilu prezentuje zdjęcie osób, z których jedna ubrana jest w koszulkę z napisem „THE WHITE RACE” (część napisu rozmyta ale wiadomo co to za napis)” – podkreślił radny Lejman-Gąska. Przytoczył też powyższy opis wydarzenia.

„Mam nadzieję, że w naszym mieście nie ma miejsca na szerzenie mowy nienawiści i do tej demonstracji władze miasta nie dopuszczą” – stwierdził radny.

Odpowiedzi na jego interpelację jeszcze nie ma.

7 KOMENTARZE

  1. Gorole bezczelnie chcą panoszyć się ns NASZYCH Śląskich ulicach.
    Trzeba ppkazać im tak jak kiedyś kiedy ich ojcowie przyjeżdżali do nas za pracą na wozach z kartoflami, gdzie ich miejsce i nauczyć szacunku do Śląska.
    Śląsk jest Śląski i żaden Polski nacjonalista niema prawa ględzić, że jest u siebie.
    Tolerujemy was kiedy siedzicie cicho, ale czas na to aby was ppuczyć.

  2. Polecam słownik lub encyklopedię i wtedy przy niewielkim wysiłku umysłowym zrozumie pan/pani jaka jest różnica pomiędzy jest nacjonalizm a faszyzmem.

  3. … żadni to pewnie Patrioci tylko przebierańcy od “Sorosa” jak ten co mowi: “naród wam nie pozwala!”

  4. Nacjonalizm uczy dumy z rzeczy, na które nie ma się wpływu (miejsce urodzenia itd.) i nienawiści do ludzi, których się nie spotkało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.