Wodny Plac Zabaw / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Miasto ogłosiło postępowanie przetargowe na projekt i wykonanie „Wodnego Placu Zabaw na osiedlu Tysiąclecia”. To będzie czwarty tego typu obiekt w Katowicach, ma powstać na działce przy Al. Księżnej Jadwigi Śląskiej. To efekt głosowania w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego. 

Zaprojektowanie i wykonanie „Wodnego Placu Zabaw na osiedlu Tysiąclecia” ma się opierać na adaptacji projektu, w którego posiadaniu już jest miasto, a na podstawie którego budowano istniejące już Wodne Place Zabaw.

Reklama

„Dokumentacja projektowa powinna obejmować: wodny plac zabaw zaplecze techniczne dla wodnego placu zabaw mieszczące technologię uzdatniania wody i zbiornik wyrównawczy, zaplecze sanitarne (kontenerowe), oświetlenie terenu bez iluminacji świetlnej, wszystkie sieci i przyłącza niezbędne do funkcjonowania obiektu w tym: wod-kan i elektroenergetyczne, monitoring wizyjny, niezbędne przekładki i zabezpieczenie uzbrojenia podziemnego kolidujące z zakresem zamówienia” – czytamy w dokumentacji projektowej.

Miasto oszacowało inwestycję na około 1,7 mln zł bez vat. Oferty można składać do 16 lipca.

Wodny Plac Zabaw ma być gotowy w przeciągu 9 miesięcy od podpisania umowy.

Do tej pory w Katowicach mamy 3 Wodne Place Zabaw – w Piotrowicach, Załężu oraz Dolinie Trzech Stawów. Dwa z trzech obiektów są już czynne, ten w Dolinie Trzech Stawów ma być otwarty jeszcze w lipcu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.