fot. Andrzej Duda/ Facebook / Rafał Trzaskowski / Facebook

Andrzej Duda górą w kraju i na Śląsku. Katowice dla Rafała Trzaskowskiego, wynika z danych Państwowej Komisji Wyborczej. Oczywiście nie przesądza to drugiej tury wyborów.

Z danych na 99,77% Komisji Wyborczych wynika, że Duda pokonał Trzaskowskiego 43,67 do 30,34% w skali kraju. Trzeci był Szymon Hołownia uzyskując 13,85% poparcia.

Na Śląsku  (dane z 99,86 % komisji) zwyciężył Andrzej Duda uzyskując 41,25% nad Rafałem Trzaskowskim, który otrzymał 31,24% głosów. Szymon Hołownia z trzecim wynikiem uzyskał 15,39%.

W Katowicach według danych z 98,22% komisji wyborczych Rafał Trzaskowski uzyskał 40,27%, a urzędujący prezydent 32,58%. Trzeci Szymon Hołownia otrzymał 15,11%.

7 KOMENTARZE

  1. Duda wtopił tam gdzie jest inteligencja, ludzie trzeźwo myślący – Gliwice, Katowice, Sosnowiec. Tam gdzie się wyrabia PKB aglomeracji. A wygrał tam, gdzie się wyrabia w aglomeracji normy alkoholowe i kolejki po zasiłki – Świętochłowice, Zabrze, Ruda Śląska.

    • Interesy narodowe – już samo to sformułowanie jasno wskazuje, że jesteś prostym komuchem. A jak chcesz sobie prowadzić interesy narodowe, to najlepiej za swoje, a nie za moje podatki pensje dla rodzin i pociotków polityków i zakopywanie długów, których narobili. Interes narodowy? Te 70 milionów na makulaturę wyborczą, te 200 milionów na nieistniejące respiratory? To jest interes narodowy?

  2. Lepszych od siebie…pffff. Ciekawe z której strony. Po 8 latach rządów “lepszych” Polacy mieli dość i wybrali drugie łajno czyli PiS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.