W niedzielę odbędzie się protest w Katowicach przeciwko „Karcie Rodziny” Andrzeja Dudy. Tłem określenie „ideologia LGBT”. W marcu prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. „Kartę Rodziny”, której założeniami miał się kierować przy podpisywaniu ustaw przedstawionych przez rząd. Jeden z podpunktów mówił o walce o ochronię dzieci przed ideologią LGBT.

„Kara Rodziny” Andrzeja Dudy zobowiązuje ubiegającego się o reelekcję prezydenta do utrzymania wszystkich prorodzinnych programów oraz ich rozwijania. Mówi o ochronie instytucji małżeństwa, wsparciu finansowym rodzin, a także m.in. wspomnianej ochronie dzieci przed LGBT.

W niedzielę na Placu Kwiatowym tuż przed Urzędem Miasta, odbędzie się pokojowy protest przeciwko „Karcie Nienawiści” – tak określają “Kartę Rodziny” organizatorzy. Początek o godzinie 16.00.

Nie ma ideologii LGBT, są tylko ludzie LGBT, osoby nieheteronormatywne i nie godzimy się, aby nazywać ich czymś, przed czym należy chronić nasze dzieci. Osoby nieheteronormatywne to Polki i Polacy: rodzice, bracia i siostry, przyjaciółki i przyjaciele, partnerki i partnerzy. Mijamy ich codziennie na ulicy, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Znajdziemy ich w każdym zawodzie, w każdej części Polski” – informują organizatorzy.

Wydarzenie organizują Generacja Nic, Młodzi Razem Śląskie oraz Przedwiośnie w Śląskim. Stronę wydarzenia na Facebooku znajdziecie tutaj.

2 KOMENTARZE

  1. Oczywiście, że są różne tarcia i nie zawsze wszystko się udaje, jednak stawiając na szali obecny rządu plus Dudę oraz obecny rząd i prezydenta opozycji to wróżę wielki chaos i burdel.

  2. Podając linka do protestu infokatowice promują marsze lgbtowskich zwyrodnialców. Lepsza Karta LGBT czaskowskiego niż Karta Rodziny ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.