Reklama

Nikiszowiec: Czekał na 13-latkę, umówili się na seks. Zamiast dziecka przyszli policjanci, którzy zatrzymali 33-latka podejrzewanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia.

Do zdarzenia doszło w Katowicach-Nikiszowcu, gdzie 33-latek umówił się z dziewczynką.

Reklama

„Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Mężczyzna za pośrednictwem komunikatora internetowego namawiał do poddania się innym czynnościom seksualnym. Dzięki czujności mieszkańca Wrocławia, który poinformował o anonsie katowickich policjantów, funkcjonariusze mogli zatrzymać mężczyznę w chwili przyjazdu na umówione spotkanie” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, wobec 33-latka orzeczono dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 5 tys. zł. „Czynności w tej sprawie trwają” – informuje policja.

To nie jedyne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie na terenie województwa śląskiego.

Również po informacji z Wrocławia w Sosnowcu zatrzymano mężczyznę, który chciał się umówić z 13-latką. Został zatrzymany w centrum miasta. U 39-latka znaleziono także dziecięcą pornografię. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.