Reklama

Tragedia na al. Korfantego w Katowicach (aktualizacja)

AM

Akcja przy al. Korfantego / fot. użytkownik InfoKatowice.pl
Reklama

Tragedia na al. Korfantego w Katowicach. Strażacy wchodzili do mieszkania na 12 piętrze przez balkon, znaleźli tam leżącą na podłodze kobietę. Wbrew wcześniejszym informacjom, okazało się, że seniorka przeżyła. 

W niedzielę po godzinie 21.00 do katowickiej policji wpłynęło zgłoszenie kobiety, która nie mogła nawiązać kontaktu ze swoją babcią. Chodziło o 70-letnią kobietę mieszkającą w bloku tuż obok Superjednostki. Na miejscu pojawili się policjanci, negocjatorzy, strażacy oraz pogotowie.

Ostatecznie zdecydowano się na wejście do mieszkania przez balkon znajdujący się na 12 piętrze. Wybito szybę, aby dostać się do mieszkania, gdzie znaleziono zwłoki starszej kobiety.

Jak poinformowała InfoKatowice.pl Agnieszka Żyłka z katowickiej policji, kobieta prawdopodobnie zażyła dużą ilość leków. Nie udało się jej uratować.

Reklama

Aktualizacja: Kobieta jednak żyje, ale nie wiadomo, w jakim stanie się znajduje. Wcześniej otrzymaliśmy błędną informację od służb, mówiącą o tym, że kobiety nie udało się uratować.


Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia to dzwoń na Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123. Bezpłatny numer jest czynny codziennie od 14.00-22.00.

Reklama

Brak komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie