foto: GKS Katowice

Pierwszy hokeista podpisał z GieKSą kontrakt na nowy sezon. Jest nim nie kto inny, jak kapitan drużyny w zeszłym sezonie Grzegorz Pasiut.

Grzegorz Pasiut podpisał z GKS-em roczny kontrakt. Doświadczony hokeista był pierwszoplanową postacią naszej drużyny w dwóch ostatnich sezonach Polskiej Hokej Ligi. W 33 meczach rozgrywek zasadniczych 2019/2020 33-letni napastnik zanotował 10 goli i 26 asyst. To jeden z najbardziej utytułowanych hokeistów w naszej lidze. Pasiut pięciokrotnie sięgał po mistrzostwo Polski i dwukrotnie po mistrzostwo Białorusi. Do GieKSy dołączył latem 2018 roku i w tym czasie dwukrotnie zdobył z katowiczanami brązowy medal.

– Bardzo się cieszymy, że Grzegorz jako kapitan zespołu zostaje z nami na pokładzie. Myślę, że to bardzo pozytywna wiadomość dla całej społeczności GKS-u Katowice, przede wszystkim kibiców, którzy czekają na wieści o kształcie naszej drużyny na kolejny sezon. Grzegorz to bardzo ważna postać dla naszych planów i jestem zadowolony z tego, że udało nam się dojść do porozumienia. Jednocześnie proszę kibiców o jeszcze chwilę cierpliwości. Wkrótce do Grzegorza dołączą kolejni zawodnicy – mówi Roch Bogłowski, dyrektor sportowy GKS-u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.