Pielęgniarki z katowickiego szpitala tańczą i śpiewają. Apelują do pacjentów: „Nie kłam nas”. Nagranie ze swoim występem udostępniły w serwisie YouTube.

Pielęgniarki ze Szpitala Specjalistycznego im. prof. E. Michałowskiego w Katowicach-Śródmieściu (Szpital Urologiczny) nagrały film, na którym tańczą, śpiewają i apelują do pacjentów o nieignorowanie u siebie objawów, które mogą wskazywać na zakażenie koronawirusem.

„Co jakiś czas pojawiają się pacjenci szukający pomocy u naszych lekarzy urologów, u których występują także niepokojące objawy, do których należą między innymi kaszel, duszności, czy temperatura. Mimo licznych zabezpieczeń oraz ostrożności naszego Zespołu, gdy mamy do czynienia z takimi objawami każdorazowo musimy wdrożyć procedury wywołujące niepokój zarówno wśród lekarzy oraz pielęgniarek, jak i innych osób korzystających z usług medycznych w naszym szpitalu. A takich sytuacji chcielibyśmy unikać” – poinformował Szpital Urologiczny. „Dlatego nasze pielęgniarki postanowiły w niecodzienny sposób zaapelować do pacjentów o to, by zatroszczyli się także o bezpieczeństwo personelu medycznego i nie lekceważyli żadnych objawów mogących wskazywać na zakażenie koronawirusem” – dodają medycy.

Pielęgniarki ułożyły słowa i zatańczyły do popularnej włoskiej piosenki ludowej znanej na całym świecie dzięki serialowi „Dom z papieru”.

4 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że zostaną rozpoznane przez mieszkańców Katowic. Gdy wyjdzie na jaw ta cała ściema zostaną również pociągnięte do odpowiedzialności.

  2. Nie dość, że infantylne to jeszcze w godzinach pracy. Upadek zawodu. Powinny sie rozpędzić i walnąć barana w ścianę. Może by klepki wróciły na swoje miejsce. Wystarczy kilka takich mundrych, żeby fama szła na całe środowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.