Zatrzymany kibol / fot. Policja

Kibol zatrzymany w Katowicach. Przewoził 2 kg narkotyków. 31-latek to mieszkaniec Chorzowa, związany z środowiskiem pseudokibiców Ruchu Chorzów.

„Mężczyzna został zatrzymany na terenie Katowic, gdy w bagażniku osobowego bmw przewoził ok. 2 kg marihuany i amfetaminę. Kompletnie zaskoczony spotkaniem z policjantami chorzowianin nie stawiał oporu” – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji.

Czarnorynkowa wartość narkotyków to ponad 30 tys. zł. Zatrzymany miał przy sobie także gotówkę 4,1 tys. zł – została przeznaczona na poczet przyszłych kar.

„Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków” – informuje śledczy. Wcześniej był już karany za przestępstwa narkotykowe.

31-latek został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Grozi mu 10 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu policjanci zajmujący się pseudokibicami na Śląsku zatrzymali 22-latka z Zabrza, który w domu przechowywał ponad 4 kg różnych narkotyków, w tym m.in. amfetaminę, mefedron, kokainę i tabletki ekstazy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.