Jarosław Gwizdak rapuje / fot. YouTube

Jarosław Gwizdak rapuje. Byłego kandydata na prezydenta Katowic na muzyczne wody w ramach #hot16challenge2 nominował Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

Hot 16 Challenge powstał 6 lat temu. To wyzwanie muzyczne – 16 wersów do rapowania i nominacja kolejnej osoby. To taka muzyczna wersja Ice Bucket Challenge, gdzie uczestnicy oblewali się zimną wodą.

Jak poszło rapowanie znanemu sędziemu z Katowic, radnemu z Koszutki i jednocześnie byłemu kandydatowi na prezydenta Katowic? Posłuchajcie.

Poniżej tekst rapowany przez Gwizdaka.

„Po czterdziestce straciłem poczucie obciachu jak Ci się nie podoba, to wyłącz mnie brachu posłuchaj tych linijek, nie trafisz do piachu wyjdziesz z tego trzeźwy jak prezydent Kwachu każdy zna się na prawie, a ja znam się na hip-hopie znam paragrafów tyle ile włókien w mopie otwieram prawe drzwi, witaj w autostopie bo rzeczywistość chłoszcze, a czasem mnie kopie. Choć w życiu wydałem tysiące wyroków, nikomu nie zabrałem wolności widoków. To COVID-19 jak sędzia surowy zamyka nas w domach. Ryba psuje się od głowy. Też się boję świata “po”, może tak jak Ty, mam czasem koszmary, czasem dobre sny. Jeśli trochę Cię ruszyło co tu właśnie plotę – to zacznij od teraz budować wspólnotę”

Jarosław Gwizdak był gościem naszego Studia, które chwilowo w związku z pandemią zastopowało. Oczywiście wkrótce ruszy ponownie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.