foto: materiały prasowe
Reklama

Tyle trwa filmik, który został nagrany przez ponad stuosobowy zespół pracowników Teatru Śląskiego. Nagrywano go siedząc na kanapach, w ogrodach, w kuchni między gotowaniem obiadu, na Nikiszowcu, w pracowni stolarskiej itp.

Filmik umieszczono na teatralnym koncie Facebooka w czwartek wieczorem i już w ciągu kilkunastu godzin zobaczyło go ponad 15 tysięcy osób.

Reklama

Dyrektor Teatru Robert Talarczyk namawia teraz do działania widzów, których zaprasza do publikacji swoich filmików i zdjęć: – W tym roku będziemy obchodzić 113. urodziny, a Wy, nasi Widzowie, to ogromna rodzina, która wypełnia naszą widownię w stu procentach na każdym przedstawieniu. Nagraliśmy dla Was film, w którym wszyscy nasi pracownicy mówią tylko cztery słowa, wszyscy te same. Słowa, z których jesteśmy dumni i które tworzą z nas, indywidualistów, zespół, jakiego nie ma nigdzie w Polsce! Ale Teatr Śląski nie istniałby, gdyby nie Wy! Nasi widzowie, przyjaciele i artyści związani z naszą sceną. Dlatego zachęcamy Was, żebyście pokazali, że JESTEŚCIE Z NAMI! Nagrajcie filmiki ze słowami „Teatr Śląski to ja!” i opublikujcie w komentarzu na Facebooku pod teatralnym filmem. A jeśli nie lubicie kamery, to zróbcie sobie zdjęcie z zapisanym #TeatrŚląskiToJa – zachęca Talarczyk.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.