Dwa pasy na DTŚ-ce zablokowane. Samochody się zderzyły. Do tej jak się okazało kolizji doszło około godziny 15.00.

Nikt z uczestniczących w zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

Na Drogowej Trasie Średnicowej na wysokości ulicy Gliwickiej doszło do kolizji Forda i Toyoty. Dwa pasy pozostają zablokowane w kierunku na centrum Katowic.

Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Aktualizacja: Jak informują służby wojewody, utrudnienia usunięto przed godzinę 16.00. Jedna osoba w wynika zdarzenia została poszkodowana. Ostatecznie pierwotnie kolizję, zakwalifikowano jako wypadek.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.