Dwa pasy na DTŚ-ce zablokowane. Samochody się zderzyły. Do tej jak się okazało kolizji doszło około godziny 15.00.
Nikt z uczestniczących w zdarzeniu nie odniósł obrażeń.
Na Drogowej Trasie Średnicowej na wysokości ulicy Gliwickiej doszło do kolizji Forda i Toyoty. Dwa pasy pozostają zablokowane w kierunku na centrum Katowic.
Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.
Aktualizacja: Jak informują służby wojewody, utrudnienia usunięto przed godzinę 16.00. Jedna osoba w wynika zdarzenia została poszkodowana. Ostatecznie pierwotnie kolizję, zakwalifikowano jako wypadek.

































Nazwy samochodów pisze się małą literą, np. zderzenie toyoty i fiata.
Chyba, że ma się emocjonalny stosunek do danej rzeczy – wtedy dozwolona jest pisownia z dużej litery :). Pozdrawiamy