Poszukiwana / fot. Policja

Po kradzieży w centrum Katowic policja szuka kobiety. Do kradzieży doszło na placu przed dworcem PKP i galerią handlową.

Jakość nagrania z monitoringu jest bardzo słaba.

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży torebki z zawartością pieniędzy, dokumentów, laptopa, karty płatniczej i kluczy do mieszkania. Do kradzieży doszło 26 stycznia 2020 r. w restauracji przy placu Lecha i Marii Kaczyńskich w Katowicach. Wizerunek podejrzanej o kradzież kobiety zarejestrował monitoring – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanej o kradzież prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 91 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Świadkom mundurowi gwarantują anonimowość.

2 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że to zdarzenie zostało zarejestrowane 30 lat temu na kasecie VHS. Kpiną jest udostępniać taki monitoring, bo równie dobrze to mógł być mężczyzna. Meneli nie interesuje w co są ubrani. Jeżeli to jest monitoring miejski, to przestępcy będą wiecznie bezkarni. Natomiast jeżeli to jest monitoring w Galerii za parę mld zł, to oddać pokrzywdzonej wartość skradzionych rzeczy powinna oddać dyrekcja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.