Neon Katowice Strefa Kultury / fot. InfoKatowice.pl

Zepsuł się neon i ludzi wita teraz napis „Katowice Strefa Kultu”. Trzeba go naprawić, o to właśnie zawnioskował szef klubu Forum Samorządowego i Marcin Krupa.

Strefa Kultury to rejon, w którym znajduje się Muzeum Śląskie, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Spodek. To miejsce, które z założenia ma być kulturalnym centrum miasta, gdzie odbywają się największe wydarzenia nie tylko muzyczne, ale także teatralne, wystawy czy festiwale.

Ponownie zepsuł się neon, który wita wszystkich przyjezdnych.

 – Zwracam się z wnioskiem o naprawę neonu umieszczonego na kładce między Parkiem Boguckim a Muzeum Śląskim, czyli nad ulicą T. Dobrowolskiego. Awarii uległy dwie ostatnie litery co powoduje, że po zmierzchu wyświetlany jest napis „KATOWICE STREFA KULTU..” – zawnioskował do prezydenta Katowic radny Damian Stępień.

Odpowiedzi na wniosek radnego jeszcze nie ma, ale raczej miasto się do niego przychyli pozytywnie. W końcu strefa kultu, a kultury to różnica dość spora – jedno pasuje np. bardziej do Lichenia niż do Katowic.

2 KOMENTARZE

    • a czego oczekujesz po redaktorach? nie pojadą wieczorem, ktoś by musiał wysłać. Ale ważne, że można znowu przypieprzyć w miasto jakąś pierdołą. Jakby mało było teraz ważniejszych problemów niż niedziałający neon… ale obaj tu jesteśmy, więc się klika jak widać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.