Reklama

Wiosna to czas zmian. Z nową energią zaczynamy planować kolejne projekty i szukamy sposobów ich finansowania. Jedną z opcji jest dobry kredyt gotówkowy, który pozwoli Ci zapłacić zarówno za sprzęt do nowego hobby, jak i zainwestować w kolejne wyzwanie zawodowe. Na rynku znajdziesz jednak mnóstwo propozycji bankowych.

Jak się w nich połapać? Który kredyt gotówkowy będzie najlepszą opcją w Twojej sytuacji? Podpowie Ci to z pewnością ranking kredytów gotówkowych na wiosnę 2020!

 Wiosna 2020 – na co wydać 3000 złotych?

Wiosną pojawia się mnóstwo nowych wydatków, które potrafią znacząco obciążyć miesięczny budżet. Najlepsze kredyty gotówkowe na 3000 zł potrafią skutecznie jednak podreperować sytuację finansową. Na co najczęściej potrzebujemy dodatkowej gotówki, kiedy zaczyna się ocieplać?

  • na niewielkie odświeżenie mieszkania,
  • na odświeżenie garderoby,
  • na treningi przed wakacjami,
  • na realizację projektów biznesowych,
  • na wyjazd, aby odpocząć po zimie.

To tylko przykłady tego, na co możesz wydać środki z kredytu gotówkowego. Kredyt ten możesz w praktyce przeznaczyć, na co chcesz. Nie jest to bowiem kredyt celowy. Nie musisz informować banku, na co idą pożyczone przez Ciebie środki. Warto jednak zastanowić się, po co chcesz wziąć kredyt. Jeśli będziesz mieć konkretny, jasno określony cel, zmniejsza się szansa, że pieniądze będą przepływać Ci przez palce.

Ranking kredytów gotówkowych 3000 złotych – dlaczego warto skorzystać?

Jeśli szukasz najlepszego banku, w którym pożyczysz środki, z pewnością pomocny będzie ranking kredytów gotówkowych. 3000 złotych pożyczone z polecanego w rankingu banku będziesz mieć znacznie taniej niż w przypadkowej instytucji. Rankingi pozwalają szybko zorientować się w aktualnej sytuacji na rynku kredytów gotówkowych. W wyraźny sposób informują o warunkach oferty oraz pozwalają ocenić wszystkie za i przeciw.

Ranking kredytów gotówkowych 3000 złotych – które banki warto wziąć pod uwagę?

Nie wiesz, czy warto brać kredyty gotówkowe? Ranking pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję. Zakładamy w nim, że pożyczasz 3000 złotych na dwanaście miesięcy. Które banki warto wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności przy takich założeniach?

Mini ratka w PKO Banku Polskim

PKO Bank Polski proponuje kredyt gotówkowy oprocentowany w wysokości 6,99%. Nie jest on objęty dodatkową prowizją oraz obowiązkowym ubezpieczeniem. RRSO w tym przypadku wynosi 15,98%. Na koszty kredytowania składają się głównie odsetki, które wyniosą 114,80 złotego. Ostatecznie będziesz więc musiał oddać do banku 3114,80 złotych.

 Pożyczka internetowa w Citi Bank Handlowy

Druga propozycja to pożyczka internetowa od Citi Banku. Jest ona oprocentowana w wysokości 9%. Odsetki więc równe będą 148,25 złotego. Rzeczywista roczna stopa procentowa przy tej ofercie równa jest 9,32%. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe, a prowizja nie jest doliczana w przypadku wskazanych parametrów pożyczki.

Pożyczka internetowa w Alior Banku

Pożyczka internetowa w Alior Banku to kolejna propozycja, na którą możesz się zdecydować. Oprocentowanie przy tej opcji wynosi 9,5%. Kredyt nie jest objęty dodatkową prowizją oraz obowiązkowym ubezpieczeniem. Suma odsetek wynosi 156,61 złotych. Do spłaty będziesz mieć więc 3156,61 złotych.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas Polska

W BNP Paribas Polska możesz pożyczyć 3000 złotych z oprocentowaniem równym 9,90%. Również nie jest ono obarczone prowizjami oraz koniecznością zakupu ubezpieczenia. Koszty równe są więc 163, 30 złotych. Łącznie spłacić będziesz musiał 3163,30 złotego. RRSO przy tych parametrach kredytu równe jest 10,37%.

Ranking kredytów gotówkowych 3000 złotych – czym się kierować?

Jeśli nie wiesz czym się kierować, wybierając kredyt gotówkowy, zdecydowanie zwróć uwagę na RRSO, czyli roczną rzeczywistą stopę procentową. To ona najpełniej uwzględnia koszty związane z pożyczeniem środków. Im jest ona niższa, tym tańszy będzie Twój kredyt gotówkowy. Zawsze patrz więc nie tylko na wysokość oprocentowania, ale także na inne elementy kredytu gotówkowego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.