Trwają roboty kanalizacyjne w Katowickich dzielnicach. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców. Roboty prowadzone do 16 marca będą w Szopienicach, na Giszowcu, Murckach czy Piotrowicach.

Poniżej zakres realizowanych prac:

W ulicy Piotra Ściegiennego, w kierunku skrzyżowania z ulicą Szczecińską, prowadzone będą metodą wykopu otwartego roboty związane z budową kolektora kanalizacyjnego.

Na terenie dzielnicy Szopienice, w ulicy Lwowskiej, metodą bezwykopową, prowadzone będą roboty związane z modernizacją systemu kanalizacyjnego.

W rejonie ulicy Kolistej prowadzone będę roboty związane z budową sieci kanalizacyjnych (metodą wykopu otwartego).

W dzielnicy Murcki, w ulicy Rudolfa Niemczyka oraz między ulicą Jana Samsonowicza a ulicą Roberta Mruczka, na wysokości nr 25, 27 i 32 prowadzone będą (metodą wykopu otwartego) roboty związane
z budową sieci kanalizacyjnej.

Na terenie dzielnicy Piotrowice, w rejonie ulic Zygmunta Waltera-Jankego, Karola Szymanowskiego i Puchacza prowadzone będą roboty wykopowe związane z budową kanalizacji sanitarnej.

W ulicy Śląskiej na wysokości budynku 19 oraz w ulicy Mazowieckiej i ulicy Kaszubskiej prowadzone będą roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej metodą wykopu otwartego. W rejonie skrzyżowanie ulicy Wielkopolskiej z ulicą Poleską kontynuowane będą prace odtworzeniowe po wykonanych robotach kanalizacyjnych.

Na terenie Oczyszczalni Ścieków Podlesie prowadzone będą roboty związane z budową zbiornika buforowego przed oczyszczalnią oraz roboty związane z renowacją laguny wraz z odbudową drenażu oraz odprowadzeniem odcieków na początek układu oczyszczania. Rozpoczną się również roboty związane z przebudową placu składowego przy budynku warsztatów.

Na terenie Oczyszczalni Ścieków Gigablok prowadzone będę roboty związane z wymianą krat rzadkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.