Reklama

Pierwszy na Śląsku Klub dla Puszystych powstał w Katowicach. Ma pomóc w poprawie nie tylko samopoczucia, ale także zdrowia klubowiczów. Osoby posiadające nadwagę, otyłość lub BMI powyżej 25 mogą liczyć na zajęcia redukujące tkankę tłuszczową, modelowanie sylwetki, a także ćwiczenia dobrane do możliwości uczestników. Można liczyć nie tylko na wsparcie, ale także poradę dietetyka. 

Zajęcia przeznaczone dla osób „Puszystych” (posiadających nadwagę lub cierpiących na otyłość – BMI powyżej 25) mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej, a także modelowanie sylwetki i poprawę ogólnego samopoczucia i zdrowia dzięki systematycznym ćwiczeniom dobranym do potrzeb i możliwości przyszłych klubowiczów.

– Ćwiczenia w ramach Klubu dla Puszystych prowadzone są w sposób ciekawy, różnorodny, a co najważniejsze efektywny. Na zajęciach najważniejsze jest bezpieczeństwo, czyli ćwiczenia dobrane w sposób zapobiegający powstawaniu bólów, kontuzji czy urazów – mówi trenerka i założycielka Klubu dla Puszystych Barbara Diduszko.

Jakiego rodzaju są zajęcia?

W klubie skupiają się wyłącznie na dwóch rodzajach:

 1. Fitness –  trening aktywizujący całe ciało, poprawiający kondycje, wydolność i ogólne samopoczucie.
 2. Aqua aerobic – skuteczny i bezpieczny trening w wodzie, który odciąża kręgosłup i stawy, likwidując przy tym stres i napięcie.

– Wszyscy lubimy, chcemy „szybkie” wyniki, rezultaty, więc aby zmaksymalizować i przyśpieszyć zamierzony cel poprzez wysoką aktywność i jakość zajęć, będą one trwać wyłącznie 45 minut i prowadzone będą jedne po drugim z przewidywaną 15 minutową przerwą na odświeżenie, przebranie i przygotowanie się pod okiem wykształconej i niesamowicie doświadczonej trenerki – mówi Łukasz Diduszko profesjonalny sportowiec i organizator Klubu dla Puszystych.

Na terenie spodka będą również dostępne szatnie z prysznicami do dyspozycji  klubowiczów.

Podczas wszystkich zajęć uczestnicy będą korzystać z profesjonalnego, wysokiej jakości sprzętu i towarzyszącej muzyki, której głównym zadaniem jest dodawanie energii uczestnikom.

Karnety, rodzaje i możliwości

Członkostwo w Klubie dla Puszystych i możliwość brania udziału w zajęciach i innych eventach można nabyć wyłącznie w formie kupna jednomiesięcznego karnetu.

Liczba zajęć w każdym przypadającym miesiącu może nieznacznie różnić się od siebie, jednak biorąc pod uwagę średnią wychodzi 16 zajęć (8x fitness,8x aqua aerobic).

  1. Karnet Fitness – wyłącznie zajęcia fitness
  2. Karnet Aqua aerobic – wyłacznie zajęcia w basenie
  3. Karnet Fitness + Aqua aerobic – udział we wszystkich zajęciach + dodatkowo w cenie karnetu:
  • prowadzenie pomiarów obwodów ciała i kontrola masy ciała
  • pakiet motywacyjny – nagradzanie za zrzucone centymetry i kilogramy

  Zapraszamy na stronę i fanpageu:

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.