Juwenalia 2015 / fot. Christine Danielyan / InfoKatowice.pl

Juwenalia Śląskie 2020. Studenci muszą od teraz płacić za koncerty. Juwenalia nie będą już darmowe, każdy kto będzie chciał wziąć udział w 3 dniowym wydarzeniu muzycznym w Katowickim Parku Leśnym będzie musiał zapłacić.

Koncerty w Katowickim Parku Leśnym do tej pory były darmowe. Biletowanie jak zapewniają organizatorzy, jest wymuszone chęcią utrzymania dotychczasowego poziomu artystycznego i organizacyjnego.

– Decyzja o wprowadzeniu biletów była bardzo trudna i była poprzedzona wieloma godzinami dyskusji w ramach Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Śląskich w sprawie Juwenaliów, Juwenalia Śląskie były jedną z ostatnich bezpłatnych imprez Juwenaliowych w kraju, podjęliśmy tą trudną decyzję w trosce o rozwój tej imprezy. Jednak mając na uwadze wszystkie czynniki przemawiające za wprowadzeniem biletów zadbaliśmy również o to aby cena nadal była “studencka”. – mówi Bogdan Matyja przewodniczący Porozumienia oraz przewodniczący Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Reklama

Do 8 marca obowiązuje promocja. Studencki funkarnet na wszystkie 3-dni imprezy ma kosztować 20 zł. Do wyczerpania puli. Z tym, że obecnie nie wiadomo, kto wystąpi w trakcie tegorocznego wydarzenia.

– Uczestnicy Juwenaliów mają coraz większe wymagania co do jakości naszej imprezy, wprowadzenie biletów pozwoli nam sprostać rosnącym standardom festiwali muzycznych. Dzięki biletowaniu imprezy będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o jakość imprezy, a także ograniczyć jej uciążliwość dla mieszkańców którzy nie uczestniczą w imprezie – mówi Marek Adamczyk jeden z organizatorów Juwenaliów Śląskich.

Juwenalia potrwają od 19-23 maja. Bilety można kupować na portalu: https://www.ebilet.pl/, który będzie jedynym oficjalnym kanałem sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 24 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.