Od prawej: Agnieszka Bożek w trakcie prezentacji programu STNMO / fot. Tychy24.net
Reklama

Tyszanka i dyrektor Departamentu Obsługi Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Agnieszka Bożek została powołana na stanowisko prezesa Parku Śląskiego. Stało się to po rezygnacji z powodów zdrowotnych Tomasza Papaja, który funkcję pełnił od połowy ubiegłego roku.

Nieoficjalne informacje potwierdził komunikat Rady Nadzorczej Parku Śląskiego.

Reklama

– Rada Nadzorcza powołała na funkcję Prezesa Parku Śląskiego Agnieszkę Bożek – samorządowca, doświadczonego menadżera i społecznika. Agnieszka Bożek ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu (kierunek zarządzanie i marketing – zarządzanie finansami) oraz Politechnikę Śląską (kierunek zarządzanie i marketing: specjalność zarządzanie finansami) Aktualnie uczęszcza na studia podyplomowe Executive Master od Business Administration (MBA). Posiada wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej oraz controllingu. Kierowała spółkami prawa handlowego i pełniła funkcje menadżerskie – czytamy w komunikacie Rady Nadzorczej Parku Śląskiego.

Agnieszka Bożek, to bliski współpracownik marszałka Jakub Chełstowskiego, startowała do Rady Miasta Tychy z ramienia Stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną, była głównie znana z tego, że starała się o wprowadzenie w mieście darmowej komunikacji dla dzieci i młodzieży. Prezydent Tychów był stanowczo przeciwny, ostatecznie jednak bezpłatne przejazdy wprowadziła Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.