foto: GKS Katowice
Reklama

W Spodku zepsuły się schody. Wstrzymano sprzedaż biletów na ćwierćfinał play-off Polskiej Hokej Ligi. O sprawie poinformowała spółka GKS GieKSa Katowice, ale być może dzisiaj uda się kryzys zażegnać.

– Informujemy, że w związku ze zgłoszoną przez operatora hali awarią schodów prowadzących na lodowisko „Spodek” od strony alei Korfantego, która może zagrażać bezpieczeństwu widzów, została wstrzymana sprzedaż karnetów na ćwierćfinał fazy play-off Polskiej Hokej Ligi – czytamy w komunikacie GieKSy.

Reklama

Klub podkreślił, że dołoży wszelkich starań żeby zaplanowane mecze zostały rozegrane w obecności kibiców.

– Mając na uwadze fakt, że wcześniej wyłączone z użytkowania zostały również schody i wejścia od strony parkingu (na trybunę wschodnią), w dniu 19 lutego 2020r. po spotkaniu z udziałem przedstawicieli Miasta Katowice, zarządcy Spodka, służb ochrony oraz strażaka hali, wyznaczone zostały bezpieczne, alternatywne drogi napełniania i ewakuacji dla kibiców na najbliższe mecze hokeja na lodzie w ramach rundy play-off – poinformowała nas Marta Stach, reprezentująca zarządcę Spodka firmę PTWP Event Center. – W dniu dzisiejszym (20.02.2020 r.) zaplanowane jest spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, po którym zapadnie decyzja o dopuszczeniu obiektu do organizacji imprezy masowej – dodaje.

W pierwszej rundzie play-off GKS Katowice (6. miejsce) zmierzy się z Podhalem Nowy Targ (3. miejsce). Pozostałe pary ćwierćfinałowe utworzą: GKS Tychy – KH Energa Toruń, Re-Plast Unia Oświęcim – LOTOS PKH Gdańsk i JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia.

Mecze w Katowicach zaplanowano na 26 i 27 lutego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.