Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Fałszywe pieniądze trafiły do kantoru w Katowicach. Policja szuka młodego mężczyzny, który miał wprowadzić do obiegu fałszywe funty brytyjskie. Opublikowała nawet nagranie z monitoringu.

Chodzi o 9 banknotów, w sumie 20 funtów brytyjskich. Do zdarzenia doszło 24 stycznia 2020 roku, w kantorze w centrum handlowym przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach.

– Podejrzewany mężczyzna wprowadził w obieg 9 fałszywych banknotów. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring. Jest to młody mężczyzna wzrostu około 175 cm, włosy koloru jasnego średniej długości, ubrany był w zimową kurtkę za biodro z charakterystycznym jasnym obszyciem puchowym – informuje katowicka policja.

Reklama

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 29 61, 32 200 23 05, 32 200 20 52, 730 186 614 lub pod adresem e-mail: ppm@katowice.ka.policja.gov.pl.

Oczywiście świadkom policja gwarantuje anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 + 9 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.