Stowarzyszenie Bona Fides z Katowic 20 lutego organizuje w swojej siedzibie spotkanie przeznaczone dla obywateli Ukrainy, ale również innych obcokrajowców na temat rynku pracy w Polsce. Uczestnicy dowiedzą się jak zadbać prawa, które przysługują wszystkim zatrudnionym na terenie Rzeczpospolitej.

– Spotkanie ma charakter otwarty, zostało zorganizowane z myślą o pracujących lub poszukujących pracy w naszym kraju Ukraińcach, ale mile widziani są przedstawiciele również innych krajów – mówi Grzegorz Wójkowski, prezes Stowarzyszenia Bona Fides. – Oczywiście przyjść mogą również Polacy, jednak skupiać się będziemy na problemach, z którymi borykają się zagraniczni pracownicy – dodaje.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się jak zadbać o swoje prawa, gdzie szukać pomocy, w tym tej prawnej oraz w jaki sposób szukać legalnego zatrudnienia. Eksperci przedstawią potrzebne do legalnej pracy w Polsce dokumenty i przeprowadzą krok po kroku przez proces uzyskiwania wizy.

Reklama

Spotkanie „Bezpieczna Praca” odbędzie się w czwartek 20 lutego o godzinie 18.00 w siedzibie Bona Fides, przy ulicy Warszawskiej 19 w Katowicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.