Z radnym Dawidem Kamińskim rozmawiamy o “wyrzuceniu” Bażantowa z Kostuchny i problemach przy Tramwaju na Południe i Stadionie Miejskim

Artur Maciaszczyk

Dzisiaj rozmawiamy z Dawidem Kamińskim, radnym klubu PiS katowickiej Rady Miasta. Poruszamy temat m.in. Tramwaju dla Katowic i problemy z tym związane, także budowy Stadionu Miejskiego w Katowicach. Pytamy też o “wyrzucenie” osiedla Bażantowo z dzielnicy Kostuchna.

– Dalej wierzę, natomiast nie jestem już w stanie przekonywać mieszkańców, że ta inwestycja powstanie – mówił o Tramwaju na Południe, radny Dawid Kamiński.

Oznaczenia czasowe:

00.07 – Tramwaj na Południe
04.23 – Problemy z inwestycjami w Katowicach
06.35 – Stadion Miejski
09.44 – “Wyrzucenie” osiedla Bażantowo z dzielnicy Kostuchna.

7 KOMENTARZE

  1. Chopie stara Kostuchna to nie tylko Berszacht a również Górka. Nas jest 9 000 więc najwyższy czas pozbyć się Was, tych którzy dźwigają nam słupki.

  2. Powiedzcie o tym tramwaju w ciepłe dni kiedy ogromna ilość rowerzystów spacerowiczów chodzi biega po rezerwacie Ochojec … Pokażcie im ile drzew pójdzie pod topór Oczywiście tramwaj to tylko początek potem osiedle i tyle będzie z lasu

  3. Panie radny stara Kostuchna to nie tylko Berszacht. Nawet tego pan nie wie. My nie chcemy Bażantowa pan nic nie robi dla Starej Kostuchny. Czas sie pożegnać. Kibicem GKS też pan nie jest . Ile razy był pan na meczu zanim zostal pan radnym?

  4. Panie radny nie ma czegoś takiego jak stara i nowa Kostuchna. Zawsze był Berszacht i Górka. A Bażantowa nie było tylko pola i łąki. Utwórz sobie pan swoją dzielnicę. Bażantów.

  5. Jako mieszkaniec Bazantowa nie widzę przeszkód by Bazantowo było osobną dzielnicą. Rzeczywiście relacje Bazantowa są bliższe z Piotrowicami i Ochojcem niż Kostuchną. Jak taki podział ma Kostuchnie pomóc- to nie widzę problemu bo chyba obie “dzielnice” mają osobne cele.

  6. Szanowny panie Radny , Kosta to Górka i Berszacht a nie te nowe osiedla z Manhatanu (Ochojca) na ale jak sie jest z jedynej słusznej parti to pisze się swoją historie na nowo , Ekipa z Kosty z niecierpilwością czeka na ten “FESTYN” mam nadzieje się tam spotkać panie kłamczuszku , nie pozdrawiam serdecznie 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.