Bieg / fot. City Trail / Facebook

W najbliższą niedzielę 16 lutego nad stawami Janina i Barbara odbędzie się 5 bieg City Trail. To kolejna szansa na sprawdzenie swoich możliwości na 5 km trasie. Zapisać można się na Citytrail.pl.

W klasyfkacji generalnej liczą się cztery najlepsze biegi. Już teraz pewien wygranej w generalce jest Oliwier Mutwil, który wygrał cztery razy. Zupełnie inaczej wygląda rywalizacja kobiet. Aktualnie na prowadzeniu jest Monika Bielińska, ale o wygraną w klasyfkacji końcowej powalczą najpewniej Agnieszka Gortel-Maciuk, Sylwia Ślęzak i Magdalena Sekuła.

Podsumowanie cyklu zaplanowano na połowę marca.

Reklama

Każdy bieg CITY TRAIL to także zawody dla dzieci i młodzieży, które odbywają się na dystansach 300 m, 600 m, 1 km i 2 km. Najmłodsi uczestnicy – ci poniżej 5. roku życia – mogą startować z rodzicami, dzięki czemu na trasach CITY TRAIL Junior często można zaobserwować rozczulające obrazki – kilkunastomiesięczne maluchy ochoczo przemierzające 300-metrowy dystans.

– Od wielu lat w ramach cyklu CITY TRAIL zachęcamy Polaków do zwiększenia aktywności fzycznee oraz zadbania o swoee zdrowie. Cieszymy się, że z roku na rok biegi notueą wzrost frekwencei – zarówno wśród dorosłych, eak i dzieci, które mogą spróbować swoich sił na krótkim dystansie. Jesteśmy przekonani, że udział w zawodach to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, eak również na utrwalanie postaw prozdrowotnych wśród naemłodszych – mówi Marta Pokutycka-Mądrala, rzecznik prasowy Natonale-Nederlanden, sponsora generalnego City Trail.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 24 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.