Zatrzymany 34-latek / fot. Policja
Reklama

Miał gwałcić małoletnie córki swojej partnerki. Katowicka policja zatrzymała 34-latka podejrzanego o pedofilię. Mężczyźnie grozi 15 lat więzienia.

O tym, że dziewczynki mogły być wykorzystywane powiadomiła policję ich matka, była partnerka podejrzanego. Kobieta czytała SMS-y wysłane przez 34-latka do jej córek.

Reklama

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach w toku prowadzonych czynności ustalili, że 34-letni mężczyzna w okresie od 2016 roku do stycznia 2020 roku miał się dopuszczać wielokrotnie aktów pedofilii wobec córek swojej ówczesnej partnerki zamieszkałej w Katowicach. W dniu 6 lutego br. doszło do zatrzymania podejrzanego poza terenem Katowic w jego obecnym miejscu zamieszkania. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony wizytą stróżów prawa – informuje Maciej Bajerski z katowickiej policji.

Policjanci znaleźli też w mieszkaniu mężczyzny 82 działki marihuany. Ostatecznie usłyszał 5 zarzutów. Dwa dotyczyły zarzuty zgwałcenia osoby małoletniej poniżej lat 15 w czynie ciągłym z jednoczesnym znęcaniem się nad ofiarą, dwa zarzuty prezentowania treści pornograficznych osobie małoletniej w czynie ciągłym oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo w tej sprawie, sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.