Marzena Szuba wiceprezydent Katowic / fot. Erdem Yildiz

Była wiceprezydent Katowic jest teraz wiceprezesem miejskiej spółki. Marzena Szuba, jeszcze w ubiegłym roku była wiceprezydentem Katowic, teraz została wiceprezesem Katowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nadzoruje dział obsługi klienta i inwestycje – w tym tą najważniejszą – Mieszkanie Plus.

W grudniu 2014 roku Marzena Szuba została powołana na stanowisko wiceprezydenta Katowic, była wtedy cenionym w magistracie naczelnikiem Wydziału Funduszy Europejskich. W lipcu 2019 roku miasto informowało o odwołaniu jej przez prezydenta Katowic Marcina Krupę, a miejsce Szuby zajął wtedy Jerzy Woźniak. O odejściu Szuby z magistratu mówiło się wiele miesięcy wcześniej.

– 4,5 letnią współpracę z Marzeną Szubą oceniam pozytywnie. Na szczególne wyróżnienie zasługują jej sukcesy w obszarze sprawnego pozyskiwania środków unijnych, dzięki którym uruchomiliśmy wiele ważnych i kosztownych inwestycji, takich jak budowa centrów przesiadkowych czy przebudowa dwóch węzłów drogowych DK 81  – podsumował odejście Szuby z Urzędu Miasta Katowice, prezydent Marcin Krupa.

Reklama

Była wiceprezydent Katowic w KTBS-ie pojawiła się pod koniec ubiegłego roku.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 11 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.