Samochód policyjny / fot. Erdem Yildiz / InfoKatowice.pl

Słodka pokusa w Katowicach. Policjant poszedł na zakupy, skończyło się na pościgu za złodziejem, który ukradł czekoladki. Amator słodkości miał pecha, bo trafił na policjanta po służbie. Jak się okazało, nie była to pierwsza kradzież mężczyzny w tym sklepie. W sumie okradł obiekt na kwotę 1200 zł.

Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie Brynowa. Na zakupy udał się policjant wracający po służbie do domu.

– Kiedy wychodził już ze sklepu, zauważył wybiegającego mężczyznę, który trzymał w rękach karton z czekoladkami. Dziwne było tym bardziej to, że mężczyzna wybiegł przez „wejście”, a nie „wyjście” dla klientów sklepu. Kryminalny natychmiast zareagował i pobiegł za uciekającym złodziejem. 30-letni mieszkaniec Katowic był bardzo zdziwiony — nie tylko szybką reakcją klienta sklepu, ale również swoim pechem, kiedy okazało się, że trafił na policjanta – informuje Maciej Bajerski z katowickiej policji.

Reklama

Jak się okazało, nie była to pierwsza wizyta 30-latka w sklepie. W sumie miał dokonać kradzieży artykułów spożywczych na kwotę 1200 zł. Mieszkaniec Katowic usłyszał „zarzut kradzieży czynem ciągłym”. Grozi mu za to kara do 5 lat więzienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 22 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.