Poszukiwani mężczyźni / fot. Policja

Katowicka policja szuka amatorów drogich alkoholi. Jeden prawdopodobnie wcześniej kradł perfumy i ciągle jest poszukiwany również w tej sprawie przez katowickich policjantów. Możliwy sprawca to dość charakterystyczna osoba – z tatuażami na szyi i dłoni.

Dwaj młodzi mężczyźni są poszukiwani w związku z kradzieżą butelki alkoholu o wartości 700 zł. Do kradzieży doszło w sklepie przy ulicy Chopina w Katowicach.

– Podejrzewani mężczyźni po wejściu do sklepu szukali alkoholu na prezent. Wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradli butelkę alkoholu o wartości ponad 700 złotych – informuje policja.

Reklama

Jeden ze sprawców, to prawdopodobnie mężczyzna poszukiwany w związku z kradzieżą perfum przy ulicy Ułańskiej w Katowicach. Kradzież miała miejsce w listopadzie, a łupem złodzieja padły pachnidła o wartości 800 zł.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące ich rozpoznać lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzn proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr tel. 32 200 38 50, 32 200 38 84 lub pod adresem e-mail: kp6katowice.ka.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.