Poszukiwany młody mężczyzna / fot. Policja

Kamery nagrały strachliwego złodzieja w Katowicach. Najwyraźniej fach z wyboru nie został przez poszukiwanego mężczyznę dobrze przemyślany, bo włamywacz okazał się bardzo strachliwy.

Na pewno nie można powiedzieć o mężczyźnie, który włamał się do sklepu spożywczego w Katowicach-Załężu, że ma nerwy ze stali. Brutalnie wybił szybę i wszedł do lokalu, ale spłoszył go alarm. Całość doskonale widać na nagraniu wideo – mężczyzna wszedł i wyszedł. Najwyraźniej nie spodziewał się…alarmu.

– Młody mężczyzna wybijając szybę w drzwiach włamał się do sklepu w celu kradzieży. Został spłoszony jednak przez alarm. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring – relacjonuje policja zdarzenie, do którego doszło 30 grudnia 2019 roku. Obecnie udostępniono nagranie z włamania, a służby szukają sprawcy.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny podejrzewanego o włamanie prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.

Policja oczywiście gwarantuje anonimowość wszystkim zgłaszającym.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.