Samochód policyjny / fot. InfoKatowice.pl

Policja zatrzymała kobietę podejrzaną o kradzież portfela i płatność cudzą kartą płatniczą. Do kradzieży portfela doszło podczas seansu filmowego w kinie. Podejrzanej grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 4 stycznia. Pokrzywdzona poszła do jednego z kin na seans filmowy. W pewnym momencie, na fotel obok pokrzywdzonej usiadła 44-letnia kobieta. Po seansie szybko wyszła z kina. Pokrzywdzona dopiero nazajutrz zorientowała się że nie ma telefonu i zawiadomiła katowicka policję, kiedy okazało się, że ktoś dokonał płatności jej kartą.

Kryminalni z VI komisariatu w toku prowadzonych czynności ustalili, że w kinie pokrzywdzona położyła swoją torebkę na podłodze. To samo uczyniła kobieta podejrzana o kradzież. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili tożsamość kobiety z kina i ją zatrzymali. W trakcie przeszukania jej mieszkania odnaleźli również skradziony portfel. Zatrzymanej przedstawiono dwa zarzuty. Za kradzież portfela i płatność cudzą kartą płatniczą podejrzanej grozi kara do 10 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.