Wiceprezydenci Katowic od lewej: Bogumił Sobula, Mariusz Skuba, Waldermar Bojarun, Jerzy Woźniak / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Marcin Krupa nagradzał swoich zastępców. Jeden otrzymał prawie 25 tys. zł. Nagrody wahały się kwotowo od 400 zł do nawet 12 tys. zł jednorazowo.

W 2019 roku Marcin Krupa nagradzał swoich zastępców za to samo – czyli zaangażowanie w prace, za wkład pracy, wykazane zaangażowanie i tak w kółko. Były też nagrody za służbę na rzecz lokalnej społeczności i przyczynianie się do lepszej pracy Urzędu Miasta Katowice.

I Zastępca Prezydenta Katowic Bogumił Sobula, otrzymał 24,9 tys. zł. W sprawdzanym przeze nas okresie nagradzany był 5 razy kwotami od 400 zł do 12 tys. zł. Przeważnie za wkład pracy i okazane zaangażowanie.

II Zastępca Prezydenta Katowic Waldemar Bojarun, również był zaangażowany i wykazywał się „wkładem pracy”. Nagradzano go w sumie 3 razy łączną kwotę 17,4 tys. zł.

III Zastępca Prezydent Katowic Marzena Szuba, która rozstała się z katowickim magistratem w połowie zeszłego roku, również była zaangażowana oraz rzetelnie pełniąca służbę. Otrzymała w sumie 5,4 tys. zł.

Obecnie III, a przed odejściem Marzeny Szuby, IV wiceprezydent Katowic Mariusz Skiba otrzymał w sumie 19,4 tys. zł. Nagradzany był cztery razy, uzasadnienia są dokładnie takie same jak w przypadku poprzedników.

IV Zastępca Prezydenta Katowic Jerzy Woźniak, który został powołany w miejsce Marzeny Szuby, również wykazał się i został nagrodzony za wkład pracy i zaangażowanie kwotą 5 tys. zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.