Marta Ostrowska

– Każdy z nas spotka się w swoim życiu z niepełnosprawnością, czy to z racji wieku, czy to z racji, że nasz członek rodziny zachoruje itd. – mówi Marta Ostrowska, Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Prezydenta Mysłowic w rozmowie z Krzysztofem Wostalem w kolejnej audycji z cyklu “Czas na Społeczeństwo”.


Posłuchajcie:


Rozmówczyni podsumowuje w rozmowie działania na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami w Mysłowicach w mijającym roku, a także opowiada o planach na rok 2020.

W roku 2019 w Mysłowicach wiele się działo na rzecz osób z niepełnosprawnością. Dzięki działaniom Pani Pełnomocnik i wsparciu władz miasta zorganizowano kilka imprez integrujących różne środowiska. Zorganizowano także konkursy o tematyce niepełnosprawności dla uczniów Mysłowickich szkół. Ponad to nastąpiło wiele działań na rzecz indywidualnych osób z niepełnosprawnością.

Pani Marta Ostrowska – Pełnomocnik Prezydenta Mysłowic ds. Osób Niepełnosprawnych przyjmuje w pokoju 207 Urzędu Miasta Mysłowice przy ul. Powstańców 1 w Mysłowicach.
tel.: (32) 317 11 40 e-mail: m.ostrowska@um.myslowice.pl

Finansowane ze środków PROO w ramach projektu „Województwo śląskie przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami sensorycznymi” oraz ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.