Zatrzymani złodzieje / fot. Policja

W centrum Katowic zatrzymali sprawców włamania. Nieśli worki z węglem i nie byli w stanie wyjaśnić skąd je mają. Chwile wcześniej okradli jedną z piwnic.

Policjantów o możliwej kradzieży powiadomili lokatorzy budynku, którzy zauważyli dwóch mężczyzn wynoszących worki z ich kamienicy. Podejrzewali, że może właśnie dochodzić do kradzieży. Mieli rację.

– W trakcie dojazdu patrolu na miejsce wywiadowcy zauważyli na ul. Warszawskiej dwóch mężczyzn, którzy nieśli worki z węglem i co chwilę nerwowo się rozglądali. Gdy policjanci zatrzymali mężczyzn, ci nie byli w stanie wyjaśnić skąd wzięli trzymane worki. Okazało się, że worki z węglem zostały skradzione z piwnicy budynku, którego dotyczyło zgłoszenie – tłumaczy Maciej Bajerski z katowickiej policji.

Reklama

Sprawcami okazali się 32-letni i 26-letni mieszkańcy Katowic. Trafili do aresztu. Przyznali się do kradzieży z włamaniem, grozi im 10 lat więzienia.

2 KOMENTARZE

  1. Haha 10 lat za worki z węglem, życie ludzkie jest mniej warte w chwili obecnej… Swoją drogą dziwią mnie takie kradzieże, przecież PIS wspiera teraz biednych więc po co ta kradzież?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.