Rozbita lodówka / fot. Policja

Geniusze zbrodni w Katowicach. W maskach czaili się na lodówkę z napojami przy jednym ze sklepów i kiosku w Katowicach-Ligocie. Skok na lodówkę udał się – ukradli napoje. Ich radość uleciała równie szybko co bąbelki z napojów. 

Jak się okazało, dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy obserwowali lodówkę z napojami sami również byli obserwowani. Wygląda na to, że dwie osoby w maskach zwróciły uwagę mieszkańców, jeden z nich powiadomił policję.

– Po przybyciu na miejsce wywiadowcy zauważyli wybitą szybę w drzwiach lodówki z napojami. Nieopodal miejsca zdarzenia stróżę prawa ujawnili mężczyznę pasującego do rysopisu ze zgłoszenia, który trzymał w rękach kilka butelek z napojami – tłumaczy Maciej Bajerski z katowickiej policji. Jak się okazało nie był to przypadek. Wkrótce trafiono na drugiego sprawcę, który chciał uciec, ale został zatrzymany.

Reklama

– Zatrzymani to dwóch 18-latków z Katowic. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Podejrzanym przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem do którego się przyznali – informuje policja.

Grozi im kara do 10 lat więzienia. Czynności w sprawie trwają.

Zatrzymani / fot. PolicjaRozbi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.