Nova Mikołowska /fot. mat. pras.

W centrum Katowic powstanie 187 mieszkań. Już trafiły do sprzedaży. Chodzi o inwestycję Nova Mikołowska, która powstanie na działce w trójkącie ulic: Mikołowska, Raciborska, Strzelecka. Ta przez lata była niezagospodarowana.

W sumie inwestycja to 187 mieszkań o wielkości od 26 do 109 mkw. do tego prawie 2000 mkw. powierzchni handlowej. Lokale już trafiły do sprzedaży, ale ich budowa rozpocznie się w II kwartale 2020 roku. Jak zapewnia deweloper Activ Investment – mają być gotowe pod koniec 2022 r.

2 budynki

Projekt zakłada powstanie 2 budynków z wewnętrznymi dziedzińcami zagospodarowanymi zielenią i elementami „małej architektury” oraz trzema ogólnodostępnymi zewnętrznymi placami rekreacyjnymi dla mieszkańców Katowic. Na parterze przewidziano  lokale usługowe z dużymi, przeszklonymi witrynami.

Reklama

Budynek zlokalizowany jest blisko uczelni wyższych (w promieniu 2 km znajduje się ich aż 6), dworca oraz rynku, do którego spacer zajmie nie więcej niż 15 minut. Atutem jest także rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 minuty od inwestycji.

Na początku listopada mieszkania trafiły do sprzedaży.

– Znaczną grupę Klientów stanowią inwestorzy, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem – przekonuje deweloper.

– To właśnie z myślą o nich w ofercie sprzedaży znajduje się duża ilość małych mieszkań idealnie nadających się do tego celu. Wśród nich znajdziemy lokale 1 pokojowe o powierzchniach od 26 do 36 m² oraz 2 pokojowe od 32 do 51 m² – komentuje Monika Kudełko, specjalista ds. marketingu w firmie Activ Investment.- Drugą grupę Klientów stanowią aktywne osoby ceniące wygodę dostępu do udogodnień jakie oferuje centrum. Dla nich przygotowaliśmy mieszkania 3 i 4 pokojowe od 49 do 109 m², które zapewniają przestrzeń oraz komfort codziennego życia. – dodaje.

To już trzecia inwestycja realizowana przez Activ Investment w Katowicach. Deweloper zbudował już kompleks mieszkalno – usługowy Cztery Wieże oraz Osiedla Karoliny..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.