Mamy dla was podwójne zaproszenie na spektakl komediowy pt. „Alibi od zaraz”. Wydarzenie to odbędzie się 17 listopada 2019 roku o godzinie 16:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności!
Sztuka Jeana Poireta „Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne?
W co uwierzy żona?

Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Obsada: Anna Korcz, Andrzej Deskur, Aleksandra Szwed, Sławomira Łozińska, Marcel Borowiec, Stanisław Banasiuk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 07.11.2019 (czwartek) do 09.11.2019 (sobota) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Kto jest organizatorem spektaklu?”

Zwycięzcę ogłosimy w niedzielę na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.