Spodek / fot. Jakub Kowalczyk

Telewizja Fox zaprosiła do współpracy grafika Jakuba Kowalczyka, który zobrazował koniec świata w różnych miastach na terenie naszego kraju. Wśród nich są Katowice.

Wizja spadających na katowicki Spodek obiektów powstała w związku z premierą serialu „Wojna Światów”, która  miała miejsce na antenie stacji FOX. Akcja serialu rozgrywa się w kilku miejscach w Europie: we francuskich Alpach, w centrum Londynu i w Paryżu. Za sprawą polskiego oddziału stacji FOX i wspaniałego talentu grafika Jakuba Kowalczyka, polscy widzowie będą mogli zobaczyć, jak mogłyby wyglądać dzisiejsze Katowice w momencie kosmicznego ataku.

Reklama

Niesamowicie realistyczna grafika ukazuje moment inwazji obcej cywilizacji na Katowice. Zniszczony Spodek, unoszący się wszędzie kurz i dym, zaszokowana obserwatorka, wszechobecny chaos – budząca niepokój ilustracja utrzymana jest w postapokaliptycznym  tonie i idealnie oddaje klimat serialu.

Jakub Kowalczyk zyskał rozgłos i uznanie dzięki odważnym wizjom  postapokaliptycznego  świata, które prezentował na swoich ilustracjach; jest także autorem grafiki koncepcyjnej do gry This War of Mine. Telewizja FOX wraz z artystą zobrazowali koniec świata w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku oraz Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.