Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Nocny Maraton Strachu. Wydarzenie to odbędzie się 31 października 2019 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 31 października, Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest … śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek przerażający horror producentów „Piły” – ZŁE MIEJSCE. Następnie premierowo demoniczna GODZINA OCZYSZCZENIA. Dalej, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios, w dodatku na miesiąc przed światową premierą, doskonale oceniany ZAŚNIJ i na koniec pokaz specjalny PUPPET MASTER – 30.rocznica.

Reklama

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Maraton Halloween 2019 – zestaw 1

Zagramy:

  • Złe miejsce (PREMIERA!)
  • Godzina oczyszczenia (PREMIERA!)
  • Zaśnij (PRZEDPREMIERA!)
  • Puppet Master – 30. rocznica (POKAZ SPECJALNY!)

Maraton Halloween 2019 – zestaw 2

Zagramy:

  • Itsy Bitsy (PREMIERA!)
  • Dom strachów
  • Nightmare Radio (PRZEDPREMIERA!)
  • 0.0 MHZ Częstotliwość opętania (PRZEDPREMIERA!)

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 27.10.2019 (niedziela) do 28.10.2019 (poniedziałek) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Na który zestaw maratonu Halloween chciałabyś/chciałbyś się wybrać?”.

Zwycięzców ogłosimy we wtorek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.