Roboty drogowe / fot. InfoKatowice.pl

Od wtorku utrudnienia na S86 w Katowicach. W stronę Tychów i Sosnowca będą zwężenia jezdni. Powodem są wcześniej planowane prace przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Kilka tygodni temu rozpoczęły się pracy przy przebudowie dwóch wiaduktów drogowych w ciągu ulicy Bohaterów Monte Cassino oraz remontem kładki technologicznej rurociągu ciepłowniczego nad S86.

Prace w rejonie S86 ruszyły jeszcze we wrześniu, ale dopiero teraz mają spowodować utrudnienia w ruchu. Od wtorku 22 października trzeba się spodziewać zawężenia jezdni do trzech pasów w kierunku Sosnowca i do dwóch pasów ruchu w kierunku Tychów.

– Utrudnienia spowodowane będą rozpoczęciem montażu elementów podparcia. GDDKiA przewiduje, że montaż podparć potrwa do 7 dni – poinformował katowicki magistrat.

4 KOMENTARZE

  1. Czy gorzej w stronę tych może być? Tam od paru lat trwa remont A firma która robiła za motorem wiadukt powinna odpowiedzieć prawnie za to tylko w Polsce taki cyrk A i na Bialorusi

  2. Czy gorzej w stronę tych może być? Tam od paru lat trwa remont A firma która robiła wiadukt powinna odpowiedzieć prawnie za to tylko w Polsce taki cyrk A i na Bialorusi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.