Znalezione narkotyki / fot. Śląska Straż Graniczna

Katowice Airport: Przyszedł na lotnisko, teraz posiedzi. Wszystko przez narkotyki. Mężczyzna przebywając w terminalu lotniczym miał pecha, bo co prawda nie miał przy sobie substancji zakazanych, ale miał z nimi kontakt. Lotnisko natomiast patrolują specjalne wyszkolone do wykrywania narkotyków psy. Jeden z nich oznaczył mężczyznę i tutaj rozpoczęły się jego kłopoty.

32-latek przebywał w terminalu ogólnodostępnym, gdy oznaczył go wyszkolony pies rozpoczęły się jego kłopoty.

– Jak się okazało pies się nie mylił. U mężczyzny oraz w zaparkowanym na lotniskowym parkingu samochodzie, należącym do obywatela Polski, funkcjonariusze ujawnili marihuanę oraz przyrządy służące do jej zażywania. Polak wydał rzeczy dobrowolnie i oświadczył, że narkotyki zakupił kilka dni wcześniej na terytorium Czech na własny użytek – informuje Łukasz Mitas ze Śląskiej Straży Granicznej. W tym przypadku w grę wchodzą zarzuty nie tylko posiadania narkotyków, ale ich przemytu.

To jednak nie koniec historii 32-latka, ponieważ przeszukano również jego mieszkanie.

– Łącznie ujawniono 5,54 grama marihuany oraz inne środki odurzające w postaci amfetaminy, haszyszu, tabletek ekstazy, a także przyrządy służące do preparowania i zażywania marihuan. Ponadto obywatel RP posiadał 681 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy, o szacunkowej wartości 12 509 zł – wylicza straż graniczna.

Oprócz zarzutów związanych z narkotykami, mężczyzna usłyszał również zarzuty z kodeksu karno-skarbowego. Oprócz odsiadki grozi mu także wysoka grzywna.

4 KOMENTARZE

  1. policja ujawniła również, że mimo posiadanego radioodbiornika nie opłacił abonamentu RTV, że nie wpuścił księdza po kolędzie oraz śmiał się, kiedy ktoś opowiadał kawał o prezydencie i to głośniej niż wszyscy. Mężczyzna nie potrafił też przedstawić dowodu zakupu ziemniaków, których ujawniono w piwnicy 20 kg, z czego wykonać można 1200 działek dilerskich dla samozwańczych producentów zacieru. Podobno dwukrotne też w tym roku nie sprzątnął kupy po swoim psie.

  2. 5.5 grama śmiech na sali 😂😂😂👌 powinni dostać ordery za zasługi dla państwa. Chory kraj i tyle absurd goni absurd. Szkoda że dopalaczy tak zacięcie nie ścigali, ile było zgonów z przedawkowania trawki? Wielkie zero bo dawka śmiertelna to 37kg co jest nie wykonalne dla armi ludzi nawet. A ile było zgonów z tytułu dopalaczy i przepicia alkoholem? Dziesiątki? Setki? Tysiące?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.