Reklama

Dwa samochody spłonęły w Katowicach, trzeci został nadpalony. Obecnie nie są znane przyczyny pojawienia się ognia. Opinię w tej sprawie musi wydać biegły.

Do zdarzenia doszło w nocy 4 października na ulicy Szczecińskiej w Katowicach-Józefowcu. Spaleniu uległy dwa samochody należące do tego samego właściciela – Toyota Aygo oraz Volkswagen Passat.  Stojący obok Renault również ucierpiało od ognia.

– Powołany został biegły z zakresu pożarnictwa, który ma określić przyczyny pożaru – mówi nam Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. Pomimo tego, że od zdarzenia minęło kilka dni, ciągle nie znane są powody pojawienia się ognia. Nikt też nie jest w stanie określić kiedy pojawi się raport biegłego.

– To zależy od kilku czynników, m.in. ilości spraw na biurku biegłego i stopnia skomplikowania danego tematu – usłyszeliśmy od służb.

O rozwoju sprawy będziemy informować.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Skąd info, że trzeci samochód też jest tej Pani? Poza tym, jednego auta może używać ona, a drugiego inny członek rodziny. Ważne, że jeżdżą, a nie stoją i zagracają miejsce, jak dwa zarośnięte auta pod tym blokiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.