Poszukiwany został zatrzymany / fot. Policja

Po napaści na hokeistę z Katowic policja szuka sprawcy i publikuje wizerunek jednego z podejrzewanych mężczyzn. Do napaści doszło w Jastrzębiu-Zdroju.

Do rozboju doszło 4 października na Al. Jana Pawła II w Jastrzębiu Zdroju.

– Dwaj mężczyźni zaatakowali zawodnika katowickiej drużyny hokeja i zabrali mu koszulkę z logo klubu GKS Katowice. Jeden ze sprawców napadu, 15-letni jastrzębianin niedługo po zdarzeniu trafił w ręce policjantów. Policjanci wciąż poszukują drugiego z mężczyzn. To mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju – informuje policja. – Policjanci ustalili, iż zawodnik został zaatakowany przez dwóch mężczyzn w trakcie rozgrzewki. Jeden z napastników zaatakował go od tyłu, uderzając w głowę, po czym wspólnie z drugim zabrał mu koszulkę z logo klubu. Mieszkańcy miasta, widząc zajście, ruszyli hokeiście z pomocą. Sprawcy po wszystkim wsiedli do samochodu i odjechali z miejsca – dodają mundurowi.

Reklama

Poszukiwany jest aktualnie Paweł D., ur. 12.02.1990 r., którego wizerunek publikujemy za zgodą prokuratora.

Wszyscy, którzy znają aktualne miejsce pobytu Pawła Duszyńskiego, proszeni są o kontakt z jastrzębskimi policjantami pod nr tel. 32 47 87 200 lub najbliższą jednostką Policji – numer 112. Można też informować za pośrednictwem e-mail: dyżurny@jastrzębie.ka.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.