Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Policja szuka sprawcy włamania do domu jednorodzinnego w Brynowie. Kamery patrzyły i nagrały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Do włamania doszło 26 września 2019 roku na ulicy Parczewskiego w Katowicach-Brynowie.
– Podejrzewany mężczyzna włamał się pod nieobecność właścicieli do domu i skradł biżuterię, gotówkę, zegarki oraz ruble carskie. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 28 58, 32 200 25 55 lub pod adresem e-mail: ppm@katowice.ka.policja.gov.pl.

3 KOMENTARZE

  1. Oczywiście policji trzeba pomóc. Przecież sami z siebie nikogo nie znajdą. A moje podatki idą na tych nierobów. Dlaczego? Może niech się wezmą za robotę pasożyty.

    • @Robert
      A cóż Waść tu opowiada za głupoty. Jest ryj podejrzanego, więc jeśli nie mają go w kartotekach to chyba szybciej będzie pokazać mordę publicznie, niż szukać igły w stogu siana. Jak już będą mieli info kto zacz to delikwenta złapią szybko.

  2. Kurde ludzie takie bogate a zabezpieczenia jak widać słabe, mnie somsiady drabinę z Amelinium ukradły, albo wpusciły kogoś kto ukradł i szykuję zabezpieczyć mienie, a co dopiero takie kosztowności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.