Zaginiony / fot. Policja
Reklama

Zaginął 42-latek z Katowic. Nie wiadomo co się stało z Michałem Kamieńskim, który wyjechał w maju do Holandii i słuch po nim zaginął. Od sierpnia nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z informacji, które posiada katowicka policja, 42-letni mężczyzna w maju 2019 roku wyjechał do pracy zarobkowej w Holandii. W okresie do 9 czerwca 2019 roku mieszkał w holenderskiej miejscowości Ede w prowincji Gelderland. Od 8 sierpnia 2019 roku nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Reklama

– Zaginiony to 42-letni Michał Kamieński, który choruje na schizofrenię – informuje policja.

Rysopis zaginionego: wzrost 167 cm, bardzo szczupłej budowy ciała, brak zarostu na twarzy, oczy piwne jasne, włosy: zazwyczaj ogolony na łyso, naturalny kolor włosów to ciemny szatyn, uszy normalne, nos prosty średni.

Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu, brak przedniego zęba tzw. jedynki.
Ubiór zaginionego: szara bluza z kapturem wkładana przez głowę z napisem na klatce piersiowej ( brak bliższych danych co do napisu ), spodnie bermudy koloru czarnego za kolana, buty sportowe typu „adidas” koloru czarnego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 32 200 20 00, 32 200 25 55, 32 200 28 52, 32 200 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Do co rysopisu Michala-Nie jest obecnie szczuplej budowy ciała!!! Przytyl, bardzo- zaookraglona twarz i dość duża,widoczna nadwaga!!!

    • Pani Magdo,
      Nie wiem kim Pani jest dla Pana Michała, ale poprosiłam mojego przyjaciela, który pracuje w policji w Hadze o pomoc w uzyskaniu jakichkolwiek informacji. Moja przyjaciółka przesłała mi wczoraj ten link. Chodziłyśmy razem z Panem Michałem do tego samego liceum w Katowicach. Przypomniała mi o tym, ale faktycznie od razu skojarzyłam twarz. Wydała mi się znajoma. Postaram się chociaż w tak niewielki sposób pomóc. Mieszkam w Holandii od 7 lat. Jak tylko uzyskam jakieś informacje, natychmiast je przekażę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.