Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Konesera pt. „Nietykalny”. Wydarzenie to odbędzie się 25 września 2019 roku o godz. 18:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Tytan. Wizjoner. Twórca snów. To Harvey Weinstein – samozwańczy cesarz Hollywood, który wierzył, że wybudował sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu. Pomnik, który upadł pod ciężarem zarzutów: prześladowania, szantażu, napaści seksualnej i gwałtu. „Nietykalny” to współczesna szekspirowska historia, która ukazuje potężnego człowieka jako socjopatycznego drapieżnika, opętanego przez własną chciwość, potrzebę chwały i  władzy. To także historia hollywoodzkiego skandalu wszech czasów i ruchu #metoo, który miał odwagę, aby go ujawnić. Jak jeden człowiek mógł zdobyć władzę, która pozwoliła mu na bycie bezkarnym? Co można zrobić, aby uchronić się przed ludźmi jak Harvey Weinstein? „Nietykalny” to film dwukrotnego laureata Oskara za filmy „Człowiek na linie” oraz „Sugar Man”, a także nagrodzonego Nagrodą Emmy twórcy filmu LA 92.

Reklama

Reżyseria: Ursula Macfarlane

Obsada: Rosanna Arquette, Paz de la Huerta, Erika Rosenbaum

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 21.09.2019 (sobota) do 22.09.2019 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się do kina?”.

Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.