Reklama

Mieszkańcy Katowic już od roku mogą oglądać produkcje polskiej i światowej kinematografii w jednym z najnowocześniejszych kin w Polsce. Helios po kilku latach nieobecności wrócił do Katowic i zaprasza widzów na niepowtarzalne filmowe wrażenia.

Od początku działalności katowicki Helios poza premierowymi seansami filmowymi kładzie także ogromny nacisk na seanse specjalne – organizowane dla każdego, nawet najbardziej wymagającego kinomana. Wśród nich każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Warto je poznać – mogą z powodzeniem stać się stałym punktem w kalendarzu każdego widza!

Reklama

W oczekiwaniu na projekcje, w klimatycznej kawiarni Helios Café, widzowie mogą wypić aromatyczną kawę oraz wybrać deser z szerokiej oferty ciast i słodkich przekąsek. Do dyspozycji kinomanów jest również bar kinowy pełen świeżego popcornu (słonego i karmelowego), napojów oraz słodyczy.

Z myślą o katowickich kinomanach Helios wprowadził także specjalny cennik, a w nim – bilety na wszystkie seanse w wyjątkowej cenie, tylko 14,50 zł przez 7 dni w tygodniu! Jedynie do biletów w salach Dream doliczana jest dopłata 7 złotych, a do seansów 3D opłata okularowa w wysokości 3 zł. Teraz żadnego fana kinematografii nie ominie ani jedna premiera czy filmowy hit. Do zobaczenia na codziennych seansach w supercenach!

Helios spełnia marzenia na najwyższym poziomie. Każdy, kto chciał rozsiąść się w kinie tak, jak na domowej kanapie, może to teraz zrobić dzięki superwygodnym, rozkładanym fotelom w sali Dream. Tu widz sam decyduje jak ustawić fotel, a w jego podłokietnikach wygodnie umieści popcorn oraz wybrany napój. Taki komfort to spełnienie marzeń nawet najbardziej wymagającego kinomana.

Zapraszamy do katowickiego kina Helios – nowoczesnego multipleksu oferującego najnowsze produkcje polskiej i światowej kinematografii w supercenie 14,50 zł oraz doskonałej jakości dźwięku i obrazu. Szczegóły oraz repertuar: www.helios.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.