Gośćmi Krzysztofa Wostala w kolejnej audycji z cyklu “Czas na Społeczeństwo” są Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch – wokaliści i pasjonaci muzyki z Fundacji “Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej. Opowiadają o działaniach fundacji, swoich aktywnościach społecznych, a także muzycznej pasji.

– Życie w takich trudnych momentach jak utrata wzroku potrafi zmienić człowieka. Trzeba znaleźć w sobie ogromną siłę i determinację, aby się nie załamać. – twierdzi Łukasz Baruch. Udało się mu podnieść dzięki wewnętrznemu optymizmowi i wsparciu wielu wspaniałych ludzi, których spotkał na swojej drodze.

Teraz poprzez swoją aktywność i działalność stara się pokazać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w normalnym życiu. Chce zarażać swoją energią, pasją i zachęcać do optymistycznego patrzenia na świat.

Reklama

Karolina i Łukasz wiele koncertują. Są laureatami licznych festiwali twórczości artystycznej. Zostali wielokrotnie nagrodzeni za swoją działalność artystyczną, kulturalną i społeczną.

Zapraszamy do wysłuchania jednego z utworów wykonywanych przez Karolinę i Łukasza.

Finansowane ze środków PROO w ramach projektu „Województwo śląskie przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami sensorycznymi” oraz ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.